Rosťa Beránek: Intuitivní vidění dětí

Středa 20.3. od 16,00 na oddělení pro dětské čtenáře.

Intuitivní neboli informační vidění dětí je součást metody přímého vnímaní informaci z okolí. Jedna se o aktivování mozkového centra, které umožňuje přijímat informace bez použití smyslových orgánů.
Tento fenomén je popisován již od nepaměti všemi starými kulturami.
Osvojení si této schopnosti pomůže dětem nejen posílit a upevnit mimosmyslové vnímání, pochopit kým opravdu jsou, lepe nahlížet do souvislosti, pocítit jistotu v rozhodování, prohloubit jejich nadání a sebevědomí, zlepšit schopnost učení a koncentrace, ale i zkvalitnit vztahy s rodiči a sourozenci, zmírnit různé mozkové dysfunkce či upravit poruchy chováni.
To, co probíhá zpravidla nejrychleji a nejvýrazněji, je zlepšeni vidění a to dokonce i u očních vad, které jsou popsány v odborné literatuře jako nenapravitelné.
V dnešní době máme již hodně příkladů „rozkoukání“ a to i u od narození nevidomých dětí.
Intuitivní vidění je i šance pro dospělé. Lze absolvovat víkend, který je zpracován tak, že ho může absolvovat každý, kdo má zájem pochopit základní principy bytí a tím rozšířit své vědomí, což následně využije k tvoření své každodenní reality. Víkend je sestaven z časti teoretické, kde jsou předložena vysvětlení v přehledných schématech, aby vše bylo pochopitelné na první pohled a též z části praktické, kde se naučíte vnímat barvy a signály svého těla, energii a ponoříte se do krátkých, velmi účinných meditací.
Díky rozšířenému stavu vědomí se děti někdy zharmonizuji natolik, že se i spontánně uzdravují a to dokonce z nemocí, jen těžko léčitelných (neurologických, autoimunitních).